hyperMILL MAXXimum Roughing - obróbka zgrubna

Moduł do obróbki zgrubnej w hyperMILL® MAXX Machining oferuje unikalne rozwiązania dla wysokowydajnego skrawania (HFC) oraz wysokowydajnego skrawania (HPC) z ruchem spiralnym i trochoidalnym narzędzi. Technologie te zapewniają największą możliwą wydajność usuwania materiału przy najkrótszym czasie produkcji.

Technologia kieszeni adaptacyjnej, pozwala w znaczący sposób zoptymalizować czas obróbki z jednoczesnym wydłużeniem żywotności narzędzi. System analizuje kształ kieszeni lub bryły i maksymalnie upraszcza ruchy obróbcze. Skutkuje to optymalnym wykorzystaniem dynamiki maszyny i znaczącym skróceniem czasu obróbki.

Pakiet ten jest szczególnie wydajny, ponieważ wysokie prędkości skrawania i posuwy zapewniają wyjątkowo szybką obróbkę. Operacje frezowania 2,5D, 3D i 5-osiowego mogą być wykonywane łatwo i szybko. Dzięki płynnej 5-cio osiowej obróbce można ją bez problemu stosować również na zakrzywionych powierzchniach.

Mniej czasu, większa produktywność i większa niezawodność procesu – oto kluczowe zalety tego pakietu. Było to możliwe dzięki zastosowaniu z powodzeniem sprawdzonej koncepcji frezowania trochoidalnego do toczenia.

Umów się na prezentację online

5X Pierścień turbiny

Z racji ograniczonych możliwości osobistych spotkań, zapraszamy do skorzystania z cyklu indywidualnych prezentacji online. Każda prezentacja może zostać podzielona na etapy, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla osób które jednorazowo nie mogą zagospodarować dużej ilości czasu.
Indywidualnie ustalony zakres prezentacji może obejmować:
– automatyzacja procesu programowania
– programowanie operacji 2,5D oraz 3D
– optymalizacja i obróbki wysokowydajne
– wsparcie programowania wieloosiowych obróbek indeksowanych
– płynne zaawansowane obróbki wieloosiowe 
– symulacja i kontrola kolizji

Dariusz Szczotka

Inżynier sprzedaży CAM
mob: 505 844 580
email: dariusz.szczotka@camtechnology.pl

Czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy do kontaktu