hyperMILL obróbka styczna przegląd

MAXXimum Finishing

Obróbka wykańczająca na nowo! Nasz moduł wykańczający imponuje przełomowymi innowacjami w zakresie półwykańczania i wykańczania przy użyciu frezów baryłkowych i płytek do toczenia rollfeed®. Duże promienie skrawania zapewniają oszczędność czasu nawet do 90 procent.

OPEN MIND był jednym z pierwszych producentów CAM, który zbadał, w jaki sposób można wykorzystać specjalne frezy do poprawy 5-osiowej obróbki. Ten wysiłek badawczo-rozwojowy zaowocował wysokowydajnymi strategiami obróbki płaszczyzn wykańczających i wszelkich powierzchni ciągłych, jak również powierzchni przy użyciu różnych typów frezów baryłkowych. Ogromną oszczędność czasu do 90 procent osiągnięto dzięki specjalnej geometrii skrawania narzędzi i odpowiednim strategiom CAM. Nawet podczas toczenia, duży promień cięcia jest wykorzystywany do znacznego zwiększenia wydajności.

Frezowanie

Doskonała wydajność w szerokim zakresie zastosowań: Geometria narzędzi frezów baryłkowych umożliwia różnorodne zastosowania, a hyperMILL® MAXX Machining w pełni wykorzystuje swoje innowacyjne strategie do wysokowydajnej obróbki powierzchni o dowolnych kształtach, płaszczyzn i pryzmatycznych powierzchni.

 

 

Toczenie

Firma OPEN MIND wspólnie z Vandurit opracowała strategię obróbki płytek do toczenia rollFEED® w celu jak najlepszego wykorzystania tych narzędzi. Oznacza to, że również podczas toczenia można w krótkim czasie uzyskać bardzo wysoką jakość powierzchni.

Umów się na prezentację online

5X Pierścień turbiny

Z racji ograniczonych możliwości osobistych spotkań, zapraszamy do skorzystania z cyklu indywidualnych prezentacji online. Każda prezentacja może zostać podzielona na etapy, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla osób które jednorazowo nie mogą zagospodarować dużej ilości czasu.
Indywidualnie ustalony zakres prezentacji może obejmować:
– automatyzacja procesu programowania
– programowanie operacji 2,5D oraz 3D
– optymalizacja i obróbki wysokowydajne
– wsparcie programowania wieloosiowych obróbek indeksowanych
– płynne zaawansowane obróbki wieloosiowe 
– symulacja i kontrola kolizji

Dariusz Szczotka

Inżynier sprzedaży CAM
mob: 505 844 580
email: dariusz.szczotka@camtechnology.pl

Czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy do kontaktu