hyperMILL obróbka styczna przegląd

MAXXimum Finishing

Obróbka wykańczająca na nowo! Nasz moduł wykańczający imponuje przełomowymi innowacjami w zakresie półwykańczania i wykańczania przy użyciu frezów baryłkowych i płytek do toczenia rollfeed®. Duże promienie skrawania zapewniają oszczędność czasu nawet do 90 procent.

OPEN MIND był jednym z pierwszych producentów CAM, który zbadał, w jaki sposób można wykorzystać specjalne frezy do poprawy 5-osiowej obróbki. Ten wysiłek badawczo-rozwojowy zaowocował wysokowydajnymi strategiami obróbki płaszczyzn wykańczających i wszelkich powierzchni ciągłych, jak również powierzchni przy użyciu różnych typów frezów baryłkowych. Ogromną oszczędność czasu do 90 procent osiągnięto dzięki specjalnej geometrii skrawania narzędzi i odpowiednim strategiom CAM. Nawet podczas toczenia, duży promień cięcia jest wykorzystywany do znacznego zwiększenia wydajności.

Frezowanie

Doskonała wydajność w szerokim zakresie zastosowań: Geometria narzędzi frezów baryłkowych umożliwia różnorodne zastosowania, a hyperMILL® MAXX Machining w pełni wykorzystuje swoje innowacyjne strategie do wysokowydajnej obróbki powierzchni o dowolnych kształtach, płaszczyzn i pryzmatycznych powierzchni.

 

 

Toczenie

Firma OPEN MIND wspólnie z Vandurit opracowała strategię obróbki płytek do toczenia rollFEED® w celu jak najlepszego wykorzystania tych narzędzi. Oznacza to, że również podczas toczenia można w krótkim czasie uzyskać bardzo wysoką jakość powierzchni.