hyperMILL integracje CAD slider

Integracje CAD dla oprogramowania hyperMILL® CAM

hyperMILL® jest zawsze używany w połączeniu z wydajnym systemem CAD. W zależności od wymagań klienta, może to być hyperCAD®-S, SOLIDWORKS lub Autodesk® Inventor®. Integracje CAD z OPEN MIND pozwalają na tworzenie programów CNC bezpośrednio w oprogramowaniu CAD.

hyperMILL integracje CAD

Jakie są zalety oprogramowania CAM, gdy jest ono zintegrowane z systemem CAD? Programiści CAM mogą pracować w znanym im środowisku programistycznym. Ciągły przepływ pracy pozwala na uniknięcie błędów. Jednocześnie zmniejszają się koszty szkoleń, ponieważ użytkownicy nie muszą odnajdować się w zupełnie nowym interfejsie użytkownika. Okres szkolenia jest znacznie skrócony, a programiści NC mogą pracować szybciej i bardziej produktywnie. Ogólnie rzecz biorąc, obciążenie użytkownika CAM jest zredukowane, ponieważ obróbka NC nie wymaga skomplikowanego importu, eksportu lub tłumaczenia plików modeli. W rezultacie, jest mniej danych do zarządzania.

 

Pełna asocjacja z modelem CAD jest gwarantowana przez cały czas. Oznacza to, że zmiany dokonane w danych CAD powodują bezstratną, automatyczną aktualizację poleceń CAM i bezpośrednie przeliczenie ścieżek narzędzia. Wspólny dostęp do identycznej bazy danych upraszcza i przyspiesza procesy w oprogramowaniu CAD/CAM. Praca z systemem CAD/CAM jest bardziej efektywna.

Zintegrowane oprogramowanie CAM dla SOLIDWORKS, hyperCAD®-S i Autodesk® Inventor®

OPEN MIND oferuje zintegrowane rozwiązania CAM dla wiodących rozwiązań CAD, takich jak SOLIDWORKS lub Autodesk® Inventor® , dzięki czemu programiści CAM mogą pracować w znanym środowisku. hyperMILL® dla SOLIDWORKS i hyperMILL® dla Autodesk® Inventor® zapewniają wyjątkową wydajność i umożliwiają wszystkim użytkownikom osiągnięcie wysokiej jakości wyników przy odpowiedniej integracji z CAD. Pełna integracja, prosta obsługa i szybkie procesy programowe sprawiają, że produkcja staje się bardziej efektywna. 

Zintegrowane z CAD oprogramowanie hyperMILL® CAM pozwala na proste i bezproblemowe przetwarzanie danych konstrukcyjnych przez programistę NC. 64-bitowa technologia wielordzeniowa zastosowana w rozwiązaniach CAM firmy OPEN MIND pozwala na realizację ścieżek narzędziowych dla najbardziej skomplikowanych operacji obróbczych w najkrótszym możliwym czasie. Potężne programy NC pomagają firmom szybciej osiągnąć swój cel, usprawniając produkcję części precyzyjnych. Jest to kluczowy czynnik sukcesu dla całego procesu produkcyjnego.

OPEN MIND oferuje jeszcze jedną integrację CAD: hyperMILL® dla hyperCAD®-S. Dostępne na rynku systemy CAD są zazwyczaj projektowane specjalnie dla głównej grupy użytkowników – projektantów lub inżynierów. Programiści CAM bardzo różnie pracują z oprogramowaniem CAD i potrzebują innych funkcji, które pozwolą im przygotować modele CAD w najlepszy możliwy sposób do efektywnego programowania CAM. Dzięki oprogramowaniu hyperCAD®-S firma OPEN MIND zaprojektowała i opracowała od podstaw własne oprogramowanie CAD. Jest ono doskonale zaprojektowane, aby spełnić specjalne wymagania stawiane programom CAD przez programistów CAM.

 

Umów się na prezentację online

5X Pierścień turbiny

Z racji ograniczonych możliwości osobistych spotkań, zapraszamy do skorzystania z cyklu indywidualnych prezentacji online. Każda prezentacja może zostać podzielona na etapy, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla osób które jednorazowo nie mogą zagospodarować dużej ilości czasu.
Indywidualnie ustalony zakres prezentacji może obejmować:
– automatyzacja procesu programowania
– programowanie operacji 2,5D oraz 3D
– optymalizacja i obróbki wysokowydajne
– wsparcie programowania wieloosiowych obróbek indeksowanych
– płynne zaawansowane obróbki wieloosiowe 
– symulacja i kontrola kolizji

Dariusz Szczotka

Inżynier sprzedaży CAM
mob: 505 844 580
email: dariusz.szczotka@camtechnology.pl

Czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy do kontaktu