Cięcie Nożem

hyperMILL Cięcie Nożem

Kompletne rozwiązanie CAM do cięcia ultradźwiękowego z oscylacyjnymi stycznymi ostrzami tnącymi. W połączeniu ze sprawdzonymi strategiami frezowania, zalety obu technologii można wykorzystać w jednym interfejsie użytkownika.

Wiele branż inwestuje w najnowocześniejsze technologie, aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność pojazdów, samolotów i turbin wiatrowych. Pozytywne właściwości materiałów kompozytowych stały się nieodzowną częścią nowoczesnej technologii. Są bardzo stabilne, wytrzymałe i oferują dobre wartości izolacyjne przed ekstremalnymi temperaturami i hałasem – nie wspominając o niewiarygodnie niskiej wadze. Efektywna obróbka plastrów miodu, materiałów światłowodowych, materiałów z włókna węglowego i pianek wymaga odpowiedniej technologii i narzędzi.

Programowanie cięcia ultradźwiękowego za pomocą hyperMILL®

Obróbka nożem oscylacyjnym do cięcia konturowego jest programowana za pomocą strategii 6-osiowej. hyperMILL® VIRTUAL Machining zapewnia prawdziwą symulację kodu NC, aby niezawodnie wprowadzić wymagającą obróbkę 6-osiową do maszyny. Optymalizator automatycznie kontroluje prawidłową orientację ostrza tnącego za pośrednictwem szóstej osi wrzeciona. Gwarantuje również optymalną obróbkę w granicach maszyny dla maszyn z ograniczonymi osiami obrotowymi, takich jak maszyny z uchylnymi głowicami. Zapobiega niebezpiecznym obrotom i ruchom wycofania.
Cięcie nożem w hyperMILL

Korzyści:

  • Kompletna obróbka do programowania cięcia ultradzwiękowego i frezowania w jednym interfejsie użytkownika,
  • Wygodny interfejs użytkownika CAM i CAD są doskonale skoordynowane; inteligentne zautomatyzowane funkcje ułatwiają intuicyjną obsługę.
  • Niezawodne i wydajne procesy dzięki prawdziwej symulacji z kodu NC i cyfrowemu przetwarzaniu. 

Ten film przedstawia cięcie nożem 6-osiowym ostrzem ultradźwiękowym i frezowanie struktury plastra miodu.
Cięcie i frezowanie nożem zostało zaprogramowane za pomocą hyperMILL®.

Umów się na prezentację online

5X Pierścień turbiny

Z racji ograniczonych możliwości osobistych spotkań, zapraszamy do skorzystania z cyklu indywidualnych prezentacji online. Każda prezentacja może zostać podzielona na etapy, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla osób które jednorazowo nie mogą zagospodarować dużej ilości czasu.
Indywidualnie ustalony zakres prezentacji może obejmować:
– automatyzacja procesu programowania
– programowanie operacji 2,5D oraz 3D
– optymalizacja i obróbki wysokowydajne
– wsparcie programowania wieloosiowych obróbek indeksowanych
– płynne zaawansowane obróbki wieloosiowe 
– symulacja i kontrola kolizji

Dariusz Szczotka

Inżynier sprzedaży CAM
mob: 505 844 580
email: dariusz.szczotka@camtechnology.pl

Czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy do kontaktu