hyperCAD-S Bryły slider

hyperCAD®-S Solids: Efektywne modelowanie brył

 hyperCAD®-S Solids oferuje innowacyjne podejście do bezpośredniego modelowania.

Modelowanie bezpośrednie w hyperCAD®-S obejmuje najpierw wybranie ścian lub elementów bryły. Programista może następnie modyfikować kształt i położenie powierzchni modelu bryłowego w czasie rzeczywistym, po prostu przeciągając uchwyty i manipulatory. Bezpośrednie modelowanie działa zarówno z danymi zapisanymi w formacie natywnym, jak i danymi importowanymi. Dane funkcji można tworzyć bez żadnych parametrów. Bezpośrednie modelowanie w module brył hyperCAD®-S reprezentuje prawdziwy postęp dla użytkowników CAM.

hyperCAD-S Bryły

Bardziej produktywny i elastyczny

Moduł brył hyperCAD®-S umożliwia niezawodny import, tworzenie, modyfikację i łączenie wszystkich brył. Podczas pracy w systemie CAD fazowania i zaokrąglenia są rozpoznawane bezpośrednio jako operacje. Dostępne funkcje pomagają programistom CAM pracować z powierzchniami i bryłami w bardziej produktywny i elastyczny sposób. hyperCAD®-S Solids sprawia, że praca z bryłami staje się zauważalnie łatwiejsza i znacznie bardziej intuicyjna.

Importowane dane zewnętrzne są obsługiwane w taki sam sposób, jak rodzime dane CAD. Wszystkie dane konstrukcyjne, takie jak szkice, krzywe, pojedyncze części lub zespoły, struktury, nazwy, kolory, warstwy i płaszczyzny robocze są przenoszone i mogą być modyfikowane, jeśli jest to wymagane.

Można tworzyć wszystkie podstawowe konstrukcje, wytłoczenia liniowe, bryły obrotowe, rowki liniowe i obrotowe, kieszenie, proste i złożone otwory, wzory, fazy i zaokrąglenia.

Operacje bulowskie dostępne w wersji Solid: Suma, Różnica, Iloczyn, Podział

Programista CAM może tworzyć bryły z zamkniętych powierzchni za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Proces ten można odwrócić równie szybko.

Funkcje utworzone bez parametrów można nadal modyfikować. Są one przechowywane w drzewie modelu w celu łatwego wyboru. Operacje można kopiować lub przenosić za pomocą operacji przeciągania i upuszczania, na przykład w celu zmiany położenia otworów. Po bezpośrednim modelowaniu kształt jest ponownie obliczany automatycznie przez system.

Dostępny jest szeroki zakres funkcji do przetwarzania: usuwanie, odbicie lustrzane,  przesunięcie, skalowanie.

Funkcje zaokrąglenia i fazowania importowanych ścian można łatwo rozpoznać i utworzyć automatycznie. Parametry tych funkcji można następnie zmodyfikować.

Umów się na prezentację online

5X Pierścień turbiny

Z racji ograniczonych możliwości osobistych spotkań, zapraszamy do skorzystania z cyklu indywidualnych prezentacji online. Każda prezentacja może zostać podzielona na etapy, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla osób które jednorazowo nie mogą zagospodarować dużej ilości czasu.
Indywidualnie ustalony zakres prezentacji może obejmować:
– automatyzacja procesu programowania
– programowanie operacji 2,5D oraz 3D
– optymalizacja i obróbki wysokowydajne
– wsparcie programowania wieloosiowych obróbek indeksowanych
– płynne zaawansowane obróbki wieloosiowe 
– symulacja i kontrola kolizji

Dariusz Szczotka

Inżynier sprzedaży CAM
mob: 505 844 580
email: dariusz.szczotka@camtechnology.pl

Czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy do kontaktu