5X_kask_kosz

Innowacyjna technologia CAM od Pioniera rozwiązań 5X

Chociaż frezowanie 5-osiowe jest jedną z najtrudniejszych form obróbki CNC, oprogramowanie hyperMILL® CAM OPEN MIND upraszcza ten proces. Umożliwia to programistom szybkie i łatwe generowanie 5-osiowych programów NC przy krótszych czasach obróbki, zwiększonej niezawodności procesu i wysokiej jakości wykończeniach powierzchni.

Programowanie w 5 osiach nie musi być czasochłonne, mylące ani zawodne. Innowacyjna 5-osiowa technologia OPEN MIND wyróżnia się na tle innych rozwiązań dzięki prostemu i przyjaznemu programowaniu, a także niezawodnym i inteligentnym algorytmom wykrywania i unikania kolizji.

hyperMILL frezowanie 5-cio osiowe

Wyznaczające trendy strategie 5-osiowe

Wyznaczająca trendy 5-osiowa technologia hyperMILL® może przynieść znaczne oszczędności czasu, jednocześnie zmniejszając zużycie narzędzia i zwiększając dokładność obróbki. Poprzez płynne strategie obróbki hyperMILL® zapewnia opłacalną i wysoce produktywną produkcję. Trudne elementy, takie jak wysokie i strome ściany, wymagają wielu różnych nachyleń narzędzi w precyzyjnie określonych obszarach frezowania, hyperMILL® z łatwością oblicza takie części.
 
5-osiowe frezowanie jest standardem
 

5-osiowa symultaniczna obróbka z hyperMILL® 5AXIS opiera się na tym, co znają już użytkownicy – frezowaniu za pomocą narzędzia pochylonego. Proces obróbki jest teraz szybszy, wyniki na powierzchni są lepsze, a programowanie usprawnione i mniej skomplikowane. Dzięki łatwemu programowaniu z automatycznym sprawdzaniem i unikaniem kolizji technologia ta może być również rozwiązaniem dla standardowych zadań frezowania.

Szczegóły dotyczące frezowania 5-osiowego
  • Łatwe programowanie do zastosowań frezarskich z orientacją indeksowaną.
  • Dostarczanie procesu dzięki sprawdzonej, w pełni zautomatyzowanej kontroli kolizji i unikaniu.
  • Dostępnych jest wiele strategii przechyłu: 3 + 2, automatyczne indeksowanie i 5-osiowa płynna obróbka.
  • Znane strategie 3D, takie jak obróbka na poziomie Z lub obróbka resztkowa zostały rozszerzone o obróbkę 5-osiową.
  • Dostępne są szerokie spektrum strategii obróbki powierzchni, wnęk i zadań planowania obróbki maszyn.
  • Wszystkie strategie 5-osiowe są dostępne w interfejsie hyperMILL®.
  • 5-osiowa obrabiarka zgrubna i wykończeniowa z przesunięciem kształtu dla prostego i oszczędzającego czasu programowania powierzchni kształtowych i owiniętych.

 Jeśli podczas obliczeń dochodzi do kolizji, w obróbce 3D lub podczas obliczania ścieżki 5 osiowej to ścieżka ta jest anulowana i ruchy narzędzia z kolizjami są pomijane, a następnie frezowanie jest wykonywane przy użyciu większych długości narzędzi lub zmodyfikowanych kątów narzędzia.

Dowiedz się więcej

Oprogramowanie hyperMILL® CAM oferuje 5-osiowe frezowanie ze stałym kątem nachylenia narzędzia, automatycznym indeksowaniem i 5 osiową symultaniczną obróbką.

Dowiedz się więcej

Oprogramowanie OPEN MIND oferuje innowacyjne 5-osiowe strategie obróbki kieszeni. Strategie te umożliwiają błyskawiczne programowanie i frezowanie wymagających geometrii, takich jak głębokie gniazda i strome ściany.

Dowiedz się więcej.

Osiągnięcie najlepszej możliwej jakości powierzchni w krótkim czasie dzięki prostemu programowaniu CAM. 5-osiowe strategie, takie jak obróbka konturów, obróbka powierzchni, obróbka bokiem narzędzia i obróbka kształtowa, pozwalają użytkownikom hyperMILL® z powodzeniem rozwiązywać różne zadania produkcyjne.

Dowiedz się więcej

5-osiowe oprogramowanie CAM – pakiet obróbki wirników firmy OPEN MIND: tak prosty jak standardowa aplikacja.

Dowiedz się więcej.

5-osiowe oprogramowanie CAM: Pakiet łopatek turbin OPEN MIND zapewnia zoptymalizowane strategie frezowania dla kompletnej obróbki

Dowiedz się więcej

5-osiowe oprogramowanie CAM: Pakiet Tube firmy OPEN MIND zapewnia zorganizowane strategie frezowania dla kompletnej obróbki kanałów dolotowych.

Dowiedz się więcej.

Pakiet opon firmy OPEN MIND oferuje automatyzację powtarzania czcionek dla wydajności wydajności.

Dowiedz się więcej.

Umów się na prezentację online

5X Pierścień turbiny

Z racji ograniczonych możliwości osobistych spotkań, zapraszamy do skorzystania z cyklu indywidualnych prezentacji online. Każda prezentacja może zostać podzielona na etapy, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla osób które jednorazowo nie mogą zagospodarować dużej ilości czasu.
Indywidualnie ustalony zakres prezentacji może obejmować:
– automatyzacja procesu programowania
– programowanie operacji 2,5D oraz 3D
– optymalizacja i obróbki wysokowydajne
– wsparcie programowania wieloosiowych obróbek indeksowanych
– płynne zaawansowane obróbki wieloosiowe 
– symulacja i kontrola kolizji

Dariusz Szczotka

Inżynier sprzedaży CAM
mob: 505 844 580
email: dariusz.szczotka@camtechnology.pl

Czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy do kontaktu