hyperMILL®: CAM Oprogramowanie dla Programowania NC

hyperMILL® to wysokowydajne, kompletne rozwiązanie CAM firmy OPEN MIND. 2,5D, 3D, 5-osiowe operacje frezarskie oraz tokarskiej mogą być perfekcyjnie programowane przy użyciu oprogramowania hyperMILL®.

hyperMILL® jest modułowym i elastycznym rozwiązaniem CAM do frezowania 2,5D, 3D i 5-osiowego, jak również toczenia i obróbki wysokowydajnej, takiej jak high-speed cutting (HSC) i high-performance cutting (HPC), przy czym wszystko jest zintegrowane w jednym interfejsie. Specjalne aplikacje do frezowania wirników, łopatek turbin, kanałów i form do opon uzupełniają zakres funkcji dostępnych w hyperMILL®. 

Kompletna obróbka przy użyciu tylko jednego systemu CAM i jednego postprocesora 

Kompletna obróbka frezowania i toczenia za pomocą tylko jednego oprogramowania CAM i jednego postprocesora powoduje zintegrowanie procesów i minimalizację czasu obróbki, a jednocześnie zwiększa bezpieczeństwo – dla zapewnienia maksymalnej niezawodności procesu przy zachowaniu wysokiej jakości, a także zmniejszeniu kosztów.

hyperMILL® zapewnia klientom maksymalne korzyści dzięki pełnej kompatybilności ze wszystkimi aktualnymi rozwiązaniami CAD. hyperMILL® jest oferowany jako bezpośrednia integracja dla wiodących systemów CAD: SOLIDWORKS i Autodesk® Inventor®, jak również dla własnego rozwiązania “CAD-for-CAM” poprzez oprogramowanie hyperCAD®-S.

Zwiększona konkurencyjność z hyperMILL®

Klienci firmy OPEN MIND korzystają z wiodącej technologii 5-osiowej i postprocesorów, a także z różnych opcji automatyzacji. Pomagają one zapewnić wysoki poziom konkurencyjności na rynku. Systemy CAD/CAM firmy OPEN MIND spełniają najwyższe światowe wymagania w zakresie produkcji narzędzi i wszelkiego rodzaju form, obróbki produkcyjnej, przemysłu samochodowego, lotniczego, sportów motorowych, inżynierii medycznej i branży urządzeń turbinowych.

Korzyści

> Strategie CAM, które są łatwe w obsłudze,
> Wszechstronny zakres obróbki dla prostych i złożonych elementów,
> Wiodąca na świecie technologia 5-osiowa, 
> Jeden postprocesor dla wszystkich operacji frezowania i toczenia,
> Szeroko zakrojona automatyzacja, Integracja z wiodącymi systemami CAD,
> Niezawodne procesy dzięki szczegółowej symulacji i kompleksowej kontroli kolizji,
> Najnowocześniejsze technologie CAD/CAM dla optymalnego programowania i produkcji,
> Ciągłe i wydajne procesy, skrócony czas przetwarzania i wyjątkowo wysoki poziom niezawodności,
> Pełne wykorzystanie możliwości obrabiarki

Siedem powodów, dla których warto wybrać hyperMILL® Wymagania w zakresie obróbki metalu stale rosną: Przedmioty obrabiane muszą być frezowane w coraz krótszym czasie i z coraz większą precyzją. Wydajne oprogramowanie OPEN MIND hyperMILL® CAM pozwala firmom na utrzymanie przewagi konkurencyjnej teraz i w przyszłości.

1. Przyszłościowa inwestycja
hyperMILL® oferuje wysoce innowacyjne i elastyczne technologie CAM, które pozwalają przedsiębiorstwom na utrzymanie konkurencyjności, jak również na jej ciągłe doskonalenie. hyperMILL® daje Państwu pewność, że również w przyszłości będziecie Państwo mogli elastycznie tworzyć nowe komponenty dla klientów.

2. Najwyższa wydajność
Zauważalna poprawa w zakresie programowania i czasu obróbki dzięki efektywnemu wykorzystaniu dostępnych zasobów. OPEN MIND dużo inwestuje, dzięki czemu klienci zużywają coraz mniej czasu.

3. Doskonała operacyjność
Proste i złożone projekty komponentów mogą być programowane szybko, niezawodnie i bezpiecznie przy użyciu najnowszych koncepcji obsługi. Z hyperMILL® wszystko jest zawsze łatwe w obsłudze dla użytkowników: od przygotowania danych CAD do programowania i symulacji.

4. Efektywne i niezawodne procesy
Potężne strategie obróbki dla zastosowań 2.5D, 3D, HSC, toczenia i 5-osiowych aplikacji oferują optymalne rozwiązanie dla każdej sytuacji obróbki. Inteligentne mechanizmy, informacyjne symulacje i perfekcyjna obsługa ewentualnych kolizji gwarantują niezwykle wysoki stopień bezpieczeństwa.

5. Zoptymalizowany przepływ pracy
hyperMILL® zapewnia obszerny pakiet interfejsów dla bezproblemowej ciągłości z innymi systemami CAD. Możliwa jest również optymalna integracja systemu CAM z istniejącymi systemami IT.

6. Doskonała jakość
Wykorzystaj hyperMILL® dla uzyskania najlepszych wyników obróbki.

7. Wszystko może być zautomatyzowane
hyperMILL® można w każdej chwili elastycznie dopasować i optymalnie rozszerzyć, aby dostosować go do specyficznych wymagań klienta.

Umów się na prezentację online

5X Pierścień turbiny

Z racji ograniczonych możliwości osobistych spotkań, zapraszamy do skorzystania z cyklu indywidualnych prezentacji online. Każda prezentacja może zostać podzielona na etapy, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla osób które jednorazowo nie mogą zagospodarować dużej ilości czasu.
Indywidualnie ustalony zakres prezentacji może obejmować:
– automatyzacja procesu programowania
– programowanie operacji 2,5D oraz 3D
– optymalizacja i obróbki wysokowydajne
– wsparcie programowania wieloosiowych obróbek indeksowanych
– płynne zaawansowane obróbki wieloosiowe 
– symulacja i kontrola kolizji

Dariusz Szczotka

Inżynier sprzedaży CAM
mob: 505 844 580
email: dariusz.szczotka@camtechnology.pl

Czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy do kontaktu