hyperMILL Geometric Engine

hyperCAD®-S Geometric Engine Punkty, Krzywe, Powierzchnie

Właściwy system CAD od samego początku: innowacyjna podstawowa wersja hyperCAD®-S zapewnia programistom CAM szerokie i potężne funkcje, które pomagają im szybko i łatwo rozwiązywać standardowe zadania CAD.

Każdy programista CAM zna standardowe zadania CAD dotyczące wybierania, dodawania, usuwania, modyfikowania, wyświetlania i ukrywania ścian, krzywych i punktów. Użytkownicy oczekują najwyższej jakości wyników od utworzonych przez siebie powierzchni linijek, wypełnień i odsunięć. hyperCAD®-S oferuje to wszystko i wiele więcej.

Kask w hyperMILL - Geometric Engine

Funkcje CAD dla programisty CAM
Zamiast polegać na wielu rozproszonych podmenu (jak ma to miejsce w konwencjonalnych systemach projektowania), hyperCAD® wykorzystuje centralne, przyjazne dla użytkownika okna dialogowe z dużymi ikonami. Inteligentne mechanizmy selekcji i innowacyjne, dowolnie definiowane funkcje filtrów znacznie ułatwiają stosowanie elementów geometrycznych do późniejszego programowania. Zmiany w importowanych geometriach można wprowadzać natychmiast i nie wymagają one niewygodnych pomocy projektowych.

Funkcje hyperCAD-S Geometric Engine

  • Uproszczone użytkowanie: Zaawansowane funkcje nawigacji i wyboru zapewniają obsługę pracy z dużymi rekordami danych i wieloma różnymi elementami CAD.
  • Szybkie procesy i przepływy pracy: Liczne funkcje przyspieszają naprawę zewnętrznych danych CAD. Szybka i łatwa zmiana obszarów geometrii.
  •  Wizualizacja zmian: Szybkie porównanie geometrii natychmiast pokazuje dokładnie, gdzie zmieniły się nowe wersje komponentów klienta.

 Różne opcje wyboru:

  • Dla krzywych: wybór łańcucha „od … do”, minimalny kąt, łańcuch styczny, zatrzymanie na krzyżu
  • Dla płaszcyzn: styczna, ograniczona, współosiowa, współpłaszczyznowa, zaokrąglenia, fazowanie
  • Na okno, lasso, łańcuch, okrągły lub łukowy, dla wszystkich lub tylko dla widocznych elementów
  • Według właściwości, takich jak kolor i warstwa, oraz według znaczników, takich jak wymiary geometrii, dane importu i systemy importu

Możliwe jest zdefiniowanie wielu płaszczyzn roboczych. Zapisane płaszczyzny robocze ułatwiają przeprowadzanie transformacji. Płaszczyznę można w dowolnym momencie zaimportować do innych plików.

Łatwo jest tworzyć często wymagane konstrukcje, przedłużenia, obróbki i ograniczniki w uporządkowany sposób. Dotyczy to również krzywych granicznych i prowadzących, a także innych pomocy konstrukcyjnych, płaszczyzn i układów osi. Otwory w powierzchniach płaskich i pochyłych można łatwo zamknąć za pomocą hyperCAD®-S.

Funkcje analizy pozwalają szybko i niezawodnie lokalizować obszary robocze i bardzo złożone geometrie. Umożliwia to natychmiastową ocenę jakości istniejącego komponentu i szybkie rozpoznanie problemów.

Umów się na prezentację online

5X Pierścień turbiny

Z racji ograniczonych możliwości osobistych spotkań, zapraszamy do skorzystania z cyklu indywidualnych prezentacji online. Każda prezentacja może zostać podzielona na etapy, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla osób które jednorazowo nie mogą zagospodarować dużej ilości czasu.
Indywidualnie ustalony zakres prezentacji może obejmować:
– automatyzacja procesu programowania
– programowanie operacji 2,5D oraz 3D
– optymalizacja i obróbki wysokowydajne
– wsparcie programowania wieloosiowych obróbek indeksowanych
– płynne zaawansowane obróbki wieloosiowe 
– symulacja i kontrola kolizji

Dariusz Szczotka

Inżynier sprzedaży CAM
mob: 505 844 580
email: dariusz.szczotka@camtechnology.pl

Czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy do kontaktu