hyperMILL technologia przyrostowa

Additive Manufacturing - Produkcja przyrostowa – doskonała z CAD/CAM

hyperMILL® Additive Manufacturing to wydajne rozwiązanie w zakresie wytwarzania przyrostowego. Pozwala ono na doskonałą, elastyczną kontrolę zarówno procesów przyrostu, jak i procesów ubytku materiału.

Technologia przyrostowa otwiera nowe możliwości dla produkcji. Zastosowanie innowacyjnego rozwiązania CAD/CAM jest niezbędne, aby w pełni wykorzystać ten potencjał – tu właśnie pojawia się hyperMILL®. Nasze innowacyjne strategie pozwalają na perfekcyjną i efektywną kontrolę procesów w tym środowisku produkcyjnym.

hyperMILL obróbka przyrostowa ikona

W dziedzinie produkcji dodatków uszlachetniających ugruntowały się dwie metody: Powderder Bed Fusion (PBF) polega na wytwarzaniu komponentów na złożu proszkowym poprzez nadrukowanie warstwowe. Jesteśmy idealnym dostawcą rozwiązań w tym zakresie; nasze oprogramowanie CAD/CAM optymalnie integruje się z łańcuchem technologicznym drukowanych części po procesie.

Druga metoda to Directed Energy Deposition (DED), podczas której materiał jest podawany w postaci proszku lub drutu i topiony na komponencie za pomocą źródła ciepła. hyperMILL® ADDITIVE Manufacturing aktywnie kontroluje aplikację materiału i tym samym zapewnia optymalne wyniki.

Połączenie tego co najlepsze z obu technologii

Obróbka hybrydowa stanowi specjalną dziedzinę wytwarzania przyrostowego. Wielu producentów już teraz integruje w swoich maszynach CNC głowicę do obróbki laserowej. To połączenie procesów przyrostu i ubytku daje początek zupełnie nowym obszarom zastosowań. hyperMILL® łączy w sobie strategie i niezawodne symulacje nakładania i usuwania materiału – jest to idealne rozwiązanie dla pełnego wykorzystania potencjału produkcji hybrydowej.

hyperMILL® ADDITIVE Manufacturing: Aerospace Nozzle | BeAM Ten film pokazuje proces przyrostu materiału w dyszy lotniczej wykonanej na maszynie BeAM Magic 800. Został on zaprogramowany przy użyciu hyperMILL® ADDITIVE Manufacturing, który jest elastycznym rozwiązaniem CAM dla obróbki przyrostowej 2D, 3D i 5-osiowej.

Umów się na prezentację online

5X Pierścień turbiny

Z racji ograniczonych możliwości osobistych spotkań, zapraszamy do skorzystania z cyklu indywidualnych prezentacji online. Każda prezentacja może zostać podzielona na etapy, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla osób które jednorazowo nie mogą zagospodarować dużej ilości czasu.
Indywidualnie ustalony zakres prezentacji może obejmować:
– automatyzacja procesu programowania
– programowanie operacji 2,5D oraz 3D
– optymalizacja i obróbki wysokowydajne
– wsparcie programowania wieloosiowych obróbek indeksowanych
– płynne zaawansowane obróbki wieloosiowe 
– symulacja i kontrola kolizji

Dariusz Szczotka

Inżynier sprzedaży CAM
mob: 505 844 580
email: dariusz.szczotka@camtechnology.pl

Czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy do kontaktu