Slider Support

Usługi CAM Technology, które wzmocnią Twój sukces

W CAM Technology poświęcamy wiele energii, aby zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę. Niezależnie od tego, czy chodzi o szkolenia, doradztwo czy wsparcie, skorzystasz z naszej wszechstronnej oferty usług.

Zapewnij sobie długoterminowy sukces dzięki usługom CAM Technology. Od szkoleń po doradztwo, aż po wsparcie, CAM Technology oferuje szereg usług, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele.

Praktyczne kursy szkoleniowe zapewniają najnowszą wiedzę na temat CAD / CAM, dzięki czemu Twoja firma może stać się jeszcze bardziej konkurencyjna. Pozostajemy w bliskim kontakcie z naszymi klientami, nawet jeśli chodzi o codzienne korzystanie z naszych rozwiązań programowych. Nasze wysoce kompetentne wsparcie techniczne odpowie na Twoje pytania w mgnieniu oka.
 
Firmy mogą optymalizować swoje procesy i zadania produkcyjne dzięki naszym rozwiązaniom dostosowanym do potrzeb klienta. Procesy produkcyjne są bardziej wydajne, aby zwiększyć długoterminową konkurencyjność. 
 

Szkolenia

Szkolenia_logo
Dowiedz się, jak efektywniej programować. Skorzystaj w pełni z naszej szerokiej oferty kursów szkoleniowych, aby móc korzystać z hyperCAD®-S i hyperMILL® w najbardziej produktywny sposób.

Wsparcie

Support hyperMILL POLSKA
Znajdź odpowiednie rozwiązania na każdym etapie projektu. Zespół konsultantów CAM Technology może opracować wszechstronne, dostosowane do potrzeb koncepcje, które zagwarantują Twój sukces.

Usługi Doradcze

Konsultacje logo
Czy masz jakieś pytania dotyczące hyperMILL® lub hyperCAD®-S? Zespół wsparcia w CAM Technology z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania dotyczące rozwiązań CAM i CAD.

Umów się na prezentację online

5X Pierścień turbiny

Z racji ograniczonych możliwości osobistych spotkań, zapraszamy do skorzystania z cyklu indywidualnych prezentacji online. Każda prezentacja może zostać podzielona na etapy, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla osób które jednorazowo nie mogą zagospodarować dużej ilości czasu.
Indywidualnie ustalony zakres prezentacji może obejmować:
– automatyzacja procesu programowania
– programowanie operacji 2,5D oraz 3D
– optymalizacja i obróbki wysokowydajne
– wsparcie programowania wieloosiowych obróbek indeksowanych
– płynne zaawansowane obróbki wieloosiowe 
– symulacja i kontrola kolizji

Dariusz Szczotka

Inżynier sprzedaży CAM
mob: 505 844 580
email: dariusz.szczotka@camtechnology.pl

Czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy do kontaktu