hyperMILL CAM Viewer

Wyświetlanie, analizowanie i dokumentowanie danych CAD/CAM ​

Przeglądaj i symuluj dane CAM i CAD łatwo i szybko za pomocą przeglądarki hyperMILL® SHOP Viewer from OPEN MIND.

Aby procesy produkcyjne były łatwiejsze i bezpieczniejsze, specjaliści pracujący na maszynie powinni mieć do dyspozycji o wiele więcej informacji. Tylko w ten sposób operatorzy maszyn mogą wykorzystać swoją rozległą wiedzę produkcyjną, aby z wyprzedzeniem wyeliminować potencjalne problemy.

Przeglądanie danych, które są istotne dla produkcji na maszynie

hyperMILL® SHOP Viewer daje pracownikom pracującym w środowisku produkcyjnym szybszy dostęp do gotowych danych CAM. Z tego właśnie powodu firma OPEN MIND opracowała hyperMILL® SHOP Viewer. Dane, które są istotne dla produkcji są wizualizowane i symulowane bezpośrednio przy maszynie. Każda operacja produkcyjna może być szczegółowo sprawdzana na monitorze przed wprowadzeniem. Prowadzi to również do zwiększenia niezawodności procesu, ponieważ wirtualna analiza procesu za pomocą hyperMILL® SHOP Viewer pozwala doświadczonym operatorom maszyn na identyfikację możliwych błędów przed rozpoczęciem produkcji.

Szczególnie praktyczną funkcją SHOP Viewer, jest możliwość podglądu danych konfiguracyjnych modelu maszyny, postprocesor, pliki POF i inne. Dzięki temu dane projektowe są łatwo otwierane na wszystkich stacjach roboczych wyposażonych w hyperMILL® SHOP Viewer bez konieczności dokonywania specjalnych ustawień.

hyperMILL VIRTUAL Machining monitor

Jednak hyperMILL® SHOP Viewer działa nie tylko z danymi z oprogramowania hyperMILL CAM. Tak samo łatwo i szybko można przeglądać dane CAD. Dlatego hyperMILL® SHOP Viewer jest idealnym rozwiązaniem wizualizacyjnym dla danych CAD i CAM podczas produkcji.

Symulacja ścieżki narzędzia, symulacja usuwania materiału i symulacja wewnętrzna maszyny wyraźnie poprawiają komfort pracy operatora maszyny. Symulacje te pozwalają operatorowi maszyny na łatwe i szybkie śledzenie programów NC. Procesy produkcyjne z odpowiednimi ustawieniami mocowania mogą być bezpiecznie symulowane, począwszy od modelu przygotówki.

Wyświetlanie wszystkich elementów i parametrów (geometrii, cech i ścieżek narzędzia) jak w oprogramowaniu hyperMILL. Za pomocą kilku kliknięć operator może zmierzyć i sprawdzić ścieżki narzędziowe na maszynie.

Szczegółowe informacje na temat stanowisk hyperMILL® są natychmiast i konsekwentnie dostępne dla wszystkich stron zaangażowanych w proces produkcji.

Umów się na prezentację online

5X Pierścień turbiny

Z racji ograniczonych możliwości osobistych spotkań, zapraszamy do skorzystania z cyklu indywidualnych prezentacji online. Każda prezentacja może zostać podzielona na etapy, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla osób które jednorazowo nie mogą zagospodarować dużej ilości czasu.
Indywidualnie ustalony zakres prezentacji może obejmować:
– automatyzacja procesu programowania
– programowanie operacji 2,5D oraz 3D
– optymalizacja i obróbki wysokowydajne
– wsparcie programowania wieloosiowych obróbek indeksowanych
– płynne zaawansowane obróbki wieloosiowe 
– symulacja i kontrola kolizji

Dariusz Szczotka

Inżynier sprzedaży CAM
mob: 505 844 580
email: dariusz.szczotka@camtechnology.pl

Czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy do kontaktu