Autodesk Inventor

CAM Zintegrowany w systemie CAD: hyperMILL® dla Autodesk® Inventor®

Oprogramowanie CAD Autodesk® Inventor® i hyperMILL® for Autodesk® Inventor® – program CAM oferuje potężną integrację CAD – te dwa elementy tworzą idealny zespół, jeśli chodzi o znaczne przyspieszenie procesów projektowania i produkcji.

Autodesk jest jednym z wiodących na świecie dostawców oprogramowania do projektowania, budowy, planowania w 3D. Autodesk® Inventor® jest jedną z najczęściej używanych aplikacji CAD do projektowania, wizualizacji i symulacji produktów na początku procesu produkcyjnego.

 

Oprogramowanie hyperMILL® CAM dla Autodesk® Inventor®

hyperMILL® for Autodesk® Inventor® zapewnia użytkownikom potężny program CAM, który pozwala im na programowanie niezależnie od maszyny i sterownika. Użytkownik CAM kontynuuje pracę w znanym mu środowisku CAD, co zmniejsza ilość wymaganych szkoleń i pomaga zapobiegać błędom operatora. Autodesk posiada certyfikat hyperMILL® dla programu Inventor®, co oznacza, że hyperMILL® spełnia najwyższe wymagania w zakresie integracji, niezawodności i łatwości obsługi.

hyperMILL dla Autodesk Inventor

Korzyści

Bezpośrednia integracja hiperMILL® w programie Inventor®, tzw. integracja jednookienna. Użytkownik nie musi opuszczać programu Autodesk® Inventor® do programowania CAM.

Jedna baza danych: jeden plik dla danych CAD i CAM

Zaufany interfejs użytkownika o znajomym wyglądzie i odczuciu. Łatwy do nauki i szybki dostęp do funkcji CAD

Potężne strategie CAM dla każdego wymagania

Wiodąca na świecie technologia 5-osiowa

Certyfikowany partner

Autodesk posiada certyfikat hiperMILL® do użytku z Autodesk® Inventor® 2020. hyperMILL® do użytku z Autodesk® Inventor® spełnia kryteria certyfikacji Autodesk i tym samym gwarantuje najwyższy poziom jakości, interoperacyjności i kompatybilności. Rygorystyczne wytyczne zapewniają bezproblemową wymianę danych między Autodesk® Inventor® a hyperMILL®.

Dzięki integracji z CAD, produkt CAM nabiera ‘look and feel’ interfejsu CAD. Pełnowymiarowa integracja zapewnia wszystkie strategie frezowania 2.5D, 3D, HSC/HPC i 5-osiowego, jak również toczenie. Użytkownik nie musi opuszczać znanego mu środowiska. hyperMILL® jest wygodnie dostępny poprzez zakładkę. Użytkownik może w każdej chwili swobodnie przełączać się pomiędzy systemami CAD i CAM.

Ciągłe procesy ze znormalizowanymi modelami danych gwarantują bezpieczeństwo i przejrzystość w całym procesie produkcji, od projektowania i programowania aż do etapu symulacji. Zapobiega to problemom z importem danych, jak również błędom odczytu/zapisu.

Technologia funkcji udostępniana przez hyperMILL® umożliwia wykorzystanie informacji o geometrii dostępnych w programie Autodesk® Inventor® do programowania CAM. Na przykład, automatyczne rozpoznawanie cech identyfikuje otwory i kieszenie w modelach bryłowych i czołowych. Ponadto strategie obróbki i narzędzia mogą być połączone z funkcjami w makrach technologicznych i zapisane w technologicznej bazie danych.

Od frezowania 2,5D, 3D, HSC/HPC i 5-osiowego do toczenia frezów, oprogramowanie hyperMILL® CAM ma do dyspozycji szeroki zakres strategii CAM.

 Czy wiesz, że strategia frezowania odtwarzania i funkcja odtwarzania mogą być używane do obróbki 2.5D? Dzięki nim możesz interaktywnie tworzyć ścieżki i granice narzędzi.

Umów się na prezentację online

5X Pierścień turbiny

Z racji ograniczonych możliwości osobistych spotkań, zapraszamy do skorzystania z cyklu indywidualnych prezentacji online. Każda prezentacja może zostać podzielona na etapy, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla osób które jednorazowo nie mogą zagospodarować dużej ilości czasu.
Indywidualnie ustalony zakres prezentacji może obejmować:
– automatyzacja procesu programowania
– programowanie operacji 2,5D oraz 3D
– optymalizacja i obróbki wysokowydajne
– wsparcie programowania wieloosiowych obróbek indeksowanych
– płynne zaawansowane obróbki wieloosiowe 
– symulacja i kontrola kolizji

Dariusz Szczotka

Inżynier sprzedaży CAM
mob: 505 844 580
email: dariusz.szczotka@camtechnology.pl

Czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy do kontaktu