SolidWorks

CAM Zintegrowany w systemie CAD: hyperMILL® dla SOLIDWORKS

SOLIDWORKS 3D CAD i hyperMILL® dla SOLIDWORKS – program CAM jako potężna integracja CAD, która wspólnie przyspiesza procesy projektowania i produkcji. Dzięki temu produkty szybciej trafiają na rynek.

Od deski kreślarskiej do projektu wspomaganego komputerowo: Program CAD do wspomagania projektowania i dokumentacji jest ugruntowanym standardem w nowoczesnej produkcji. Rozwiązania 3D CAD firmy SOLIDWORKS oferują wydajne funkcje projektowe, które pomagają użytkownikom osiągnąć wysoki poziom wydajności. Przedsiębiorstwa ze wszystkich branż korzystają z szybszego rozwoju produktu, niższych kosztów produkcji oraz lepszej jakości i niezawodności produktu.

Oprogramowanie hyperMILL® CAM dla SOLIDWORKS

hyperMILL® dla SOLIDWORKS przeszedł wieloetapowy proces certyfikacji i został certyfikowany dla SOLIDWORKS jako produkt “złoty” przez Dassault Systèmes. Certyfikat ten potwierdza, że oprogramowanie hyperMILL® jest doskonale zintegrowane z oprogramowaniem CAD SOLIDWORKS. Oprócz tej integracji hyperMILL® dla SOLIDWORKS spełnia również najwyższe wymagania dotyczące niezawodności i łatwości obsługi. Dowodem na to jest również zastosowanie hyperMILL® przez wielu klientów referencyjnych SOLIDWORKS

hyperMILL dla SolidWorks

Korzyści:

Bezpośrednia integracja hyperMILL® w SOLIDWORKS, tzw. integracja jednookienna. Użytkownik nie musi już opuszczać SOLIDWORKS w celu programowania CAM.

Jedna baza danych: wygodne programowanie na parametrycznych i asocjacyjnych danych modelu SOLIDWORKS

Zaufany interfejs użytkownika o znajomym wyglądzie i odczuciu. Łatwy do nauki z szybkim dostępem do funkcji CAD

Możliwa jest praca w trybie pojedynczej części i w trybie montażu

Potężne strategie CAM dla każdego wymagania

Wiodąca na świecie technologia 5-osiowa

Certyfikowany złoty partner od 2006 r.

Dassault Systèmes posiada certyfikat hyperMILL® dla SOLIDWORKS jako produkt “złoty”. Jest to dowód na doskonałą integrację, jakość i interoperacyjność programu. Interfejs użytkownika hyperMILL® jest w pełni zintegrowany z SOLIDWORKS, a dane CAM są asocjatywnie połączone z danymi geometrycznymi SOLIDWORKS.

Integracja ułatwia prowadzenie ciągłych procesów za pomocą jednej bazy danych. Zarówno systemy CAD jak i CAM mają dostęp do tego samego modelu danych. Zapobiega to problemom z importem danych, jak również błędom odczytu/zapisu.

hyperMILL® dla SOLIDWORKS pozwala użytkownikowi na pracę zarówno w trybie pojedynczej części jak i w trybie montażu. Zaciski i uchwyty są brane pod uwagę podczas kontroli kolizji, a dane hyperMILL® są zapisywane razem z odpowiednią grupą obróbki.

Technologia cech zapewniona przez hyperMILL® pozwala na wykorzystanie geometrii z systemu CAD do programowania CAM. Na przykład, otwory, gwinty i kieszenie mogą być wykrywane na modelach bryłowych i czołowych dzięki automatycznemu rozpoznawaniu cech. Ponadto, strategie obróbki i narzędzia mogą być łączone z funkcjami w makrach technologicznych i zapisywane w technologicznej bazie danych.

Od frezowania 2,5D, 3D, HSC/HPC i 5-osiowego do toczenia frezów: oprogramowanie hyperMILL® CAM ma do dyspozycji szeroki zakres strategii CAM.

 Czy wiesz, że strategia frezowania odtwarzania i funkcja odtwarzania mogą być używane do obróbki 2.5D? Dzięki nim możesz interaktywnie tworzyć ścieżki i granice narzędzi.

Umów się na prezentację online

5X Pierścień turbiny

Z racji ograniczonych możliwości osobistych spotkań, zapraszamy do skorzystania z cyklu indywidualnych prezentacji online. Każda prezentacja może zostać podzielona na etapy, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla osób które jednorazowo nie mogą zagospodarować dużej ilości czasu.
Indywidualnie ustalony zakres prezentacji może obejmować:
– automatyzacja procesu programowania
– programowanie operacji 2,5D oraz 3D
– optymalizacja i obróbki wysokowydajne
– wsparcie programowania wieloosiowych obróbek indeksowanych
– płynne zaawansowane obróbki wieloosiowe 
– symulacja i kontrola kolizji

Dariusz Szczotka

Inżynier sprzedaży CAM
mob: 505 844 580
email: dariusz.szczotka@camtechnology.pl

Czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy do kontaktu