SolidWorks

CAM Zintegrowany w systemie CAD: hyperMILL® dla SOLIDWORKS

SOLIDWORKS 3D CAD i hyperMILL® dla SOLIDWORKS – program CAM jako potężna integracja CAD, która wspólnie przyspiesza procesy projektowania i produkcji. Dzięki temu produkty szybciej trafiają na rynek.

Od deski kreślarskiej do projektu wspomaganego komputerowo: Program CAD do wspomagania projektowania i dokumentacji jest ugruntowanym standardem w nowoczesnej produkcji. Rozwiązania 3D CAD firmy SOLIDWORKS oferują wydajne funkcje projektowe, które pomagają użytkownikom osiągnąć wysoki poziom wydajności. Przedsiębiorstwa ze wszystkich branż korzystają z szybszego rozwoju produktu, niższych kosztów produkcji oraz lepszej jakości i niezawodności produktu.

Oprogramowanie hyperMILL® CAM dla SOLIDWORKS

hyperMILL® dla SOLIDWORKS przeszedł wieloetapowy proces certyfikacji i został certyfikowany dla SOLIDWORKS jako produkt “złoty” przez Dassault Systèmes. Certyfikat ten potwierdza, że oprogramowanie hyperMILL® jest doskonale zintegrowane z oprogramowaniem CAD SOLIDWORKS. Oprócz tej integracji hyperMILL® dla SOLIDWORKS spełnia również najwyższe wymagania dotyczące niezawodności i łatwości obsługi. Dowodem na to jest również zastosowanie hyperMILL® przez wielu klientów referencyjnych SOLIDWORKS

hyperMILL dla SolidWorks

Korzyści:

Bezpośrednia integracja hyperMILL® w SOLIDWORKS, tzw. integracja jednookienna. Użytkownik nie musi już opuszczać SOLIDWORKS w celu programowania CAM.

Jedna baza danych: wygodne programowanie na parametrycznych i asocjacyjnych danych modelu SOLIDWORKS

Zaufany interfejs użytkownika o znajomym wyglądzie i odczuciu. Łatwy do nauki z szybkim dostępem do funkcji CAD

Możliwa jest praca w trybie pojedynczej części i w trybie montażu

Potężne strategie CAM dla każdego wymagania

Wiodąca na świecie technologia 5-osiowa

Certyfikowany złoty partner od 2006 r.

Dassault Systèmes posiada certyfikat hyperMILL® dla SOLIDWORKS jako produkt “złoty”. Jest to dowód na doskonałą integrację, jakość i interoperacyjność programu. Interfejs użytkownika hyperMILL® jest w pełni zintegrowany z SOLIDWORKS, a dane CAM są asocjatywnie połączone z danymi geometrycznymi SOLIDWORKS.

Integracja ułatwia prowadzenie ciągłych procesów za pomocą jednej bazy danych. Zarówno systemy CAD jak i CAM mają dostęp do tego samego modelu danych. Zapobiega to problemom z importem danych, jak również błędom odczytu/zapisu.

hyperMILL® dla SOLIDWORKS pozwala użytkownikowi na pracę zarówno w trybie pojedynczej części jak i w trybie montażu. Zaciski i uchwyty są brane pod uwagę podczas kontroli kolizji, a dane hyperMILL® są zapisywane razem z odpowiednią grupą obróbki.

Technologia cech zapewniona przez hyperMILL® pozwala na wykorzystanie geometrii z systemu CAD do programowania CAM. Na przykład, otwory, gwinty i kieszenie mogą być wykrywane na modelach bryłowych i czołowych dzięki automatycznemu rozpoznawaniu cech. Ponadto, strategie obróbki i narzędzia mogą być łączone z funkcjami w makrach technologicznych i zapisywane w technologicznej bazie danych.

Od frezowania 2,5D, 3D, HSC/HPC i 5-osiowego do toczenia frezów: oprogramowanie hyperMILL® CAM ma do dyspozycji szeroki zakres strategii CAM.

 Czy wiesz, że strategia frezowania odtwarzania i funkcja odtwarzania mogą być używane do obróbki 2.5D? Dzięki nim możesz interaktywnie tworzyć ścieżki i granice narzędzi.