hyperCAD®-S Electrode: Produkcja elektrod do drążenia wgłębnego.

 hyperCAD®-S Electrode – moduł do łatwego i bezpiecznego wytwarzania elektrod, który obejmuje etapy projektowania i programowania CAM.

Procesy elektrodrążenia wgłębnego stosowane są w obszarach ostrych krawędziach i trudnych do frezowania. Odpowiednie elektrody należy najpierw zaprojektować, a następnie zaprogramować i ostatecznie obrobić.  hyperCAD®-S Electrode znacznie zmniejsza nakład pracy zarówno na etapie projektowania, jak i programowania CAM.

Projektowanie elektrody w zaledwie kilku krótkich krokach

Moduł ten w dużej mierze automatyzuje proces projektowania w oprogramowaniu CAD hyperCAD®-S. Programista wybiera powierzchnie do erodowania w geometrii elementu, a moduł elektrody hyperCAD®-S generuje odpowiednie elektrody bezkolizyjne, w tym przedłużki i wybór uchwytów z biblioteki. 

Szybkie i niezawodne programowanie CAM elektrod do elektrodrążania wgłębnego

Informacje o geometrii i technologii są bezproblemowo przesyłane do hyperMILL® za pomocą dedykowanej funkcji. System CAM obsługuje użytkownika podczas programowania elektrody za pomocą osobnego okna dialogowego i typu funkcji, aby uniknąć błędów. Programista może wykonać cały proces za pomocą zaledwie kilku kliknięć i bez wiedzy projektowej. Jeśli istnieją makra obróbkowe, proces może być częściowo lub całkowicie zautomatyzowany.

Informacje o kolorze są automatycznie stosowane do obszarów geometrii elektrody.

Automatyczne przedłużenie styczne lub liniowe geometrii elektrody. Przedłużenie kąta jest również dostępne w celu stabilizacji.

Widok wydruku z informacjami technologicznymi lub raportami elektrod i surowców można wydać dla każdej elektrody.

hyperCAD®– S Electrode.

Nowy moduł elektrod w dużej mierze automatyzuje proces budowy elektrod w hyperCAD®-S. Bezproblemowa transmisja danych technologii i komponentów w hyperMILL® zapewnia również szybkie i niezawodne programowanie. Cały proces jest wysoce obsługiwany, dzięki czemu programiści mogą go przeprowadzić za pomocą zaledwie kilku kliknięć, bez konieczności znajomości konstrukcji.

Umów się na prezentację online

5X Pierścień turbiny

Z racji ograniczonych możliwości osobistych spotkań, zapraszamy do skorzystania z cyklu indywidualnych prezentacji online. Każda prezentacja może zostać podzielona na etapy, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla osób które jednorazowo nie mogą zagospodarować dużej ilości czasu.
Indywidualnie ustalony zakres prezentacji może obejmować:
– automatyzacja procesu programowania
– programowanie operacji 2,5D oraz 3D
– optymalizacja i obróbki wysokowydajne
– wsparcie programowania wieloosiowych obróbek indeksowanych
– płynne zaawansowane obróbki wieloosiowe 
– symulacja i kontrola kolizji

Dariusz Szczotka

Inżynier sprzedaży CAM
mob: 505 844 580
email: dariusz.szczotka@camtechnology.pl

Czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy do kontaktu