hyperMILL Automatyzacja

Automatyczne programowanie CAM

Nie tylko procesy produkcyjne podlegają automatyzacji, procesy programowania CAM mogą być również skutecznie zautomatyzowane. Oprogramowanie CAM OPEN MIND hyperMILL® odzwierciedla wieloletnie doświadczenie firmy w zakresie pomyślnie realizowanych projektów automatyzacji.

Podobne geometrie i warianty części, powtarzające się elementy kształtu, cechy takie jak otwory lub kieszenie oraz procesy, które są wielokrotnie stosowane, stanowią dobry punkt wyjścia dla automatycznego programowania CAM. Rozwiązania automatyzacyjne pomagają zaoszczędzić czas, ponieważ programowanie jest znacznie szybsze. Zmniejsza się również liczba błędów.

Dzięki automatyzacji CAM, standardy są łatwiejsze w utrzymaniu, a także łatwiejsze do dostosowania do aktualnych zmian. Po ustaleniu wypróbowanych i sprawdzonych strategii jako najlepszych praktyk, techniki automatyzacji mogą być wykorzystane do uproszczenia powtarzalnych kroków programowania. Może to pomóc klientowi, gdy doświadczony programista opuszcza firmę lub pomóc nowym pracownikom dostosować się do procedur firmowych podczas nauki nowego oprogramowania.

hyperMILL automatyzacja ikona
hyperMILL Automatyzacja

Pełne i częściowo zautomatyzowane programowanie CAM

Techniki automatyzacji hyperMILL® nie wymagają znajomości specjalistycznych języków programowania. hyperMILL® ułatwia pełne i częściowe zautomatyzowanie przekazywania zadań z ludzi na oprogramowanie. Sprytne wykorzystanie istniejącej wiedzy produkcyjnej jest częścią rozwiązania automatyzacyjnego oferowanego przez OPEN MIND. 

Procesy, które przebiegają automatycznie w tle, mogą znacznie uprościć nawet skomplikowane zadania programistyczne. Programiści CAM korzystają bezpośrednio z prostego, wygodnego i oszczędzającego czas przepływu pracy. 

W wielu projektach automatyzacji realizowanych z powodzeniem na całym świecie OPEN MIND jest w stanie zmniejszyć ilość wymaganej pracy programistycznej nawet o 90 procent. Ważną rolę odgrywają tu bardzo łatwe w obsłudze kreatory programowania.

Makro-technologia

Czy wiesz, że?

Funkcja i technologia makr hyperMILL® umożliwia programowanie w rekordowo krótkim czasie? W tym filmie wszystkie otwory są rozpoznawane i programowane za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Umów się na prezentację online

5X Pierścień turbiny

Z racji ograniczonych możliwości osobistych spotkań, zapraszamy do skorzystania z cyklu indywidualnych prezentacji online. Każda prezentacja może zostać podzielona na etapy, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla osób które jednorazowo nie mogą zagospodarować dużej ilości czasu.
Indywidualnie ustalony zakres prezentacji może obejmować:
– automatyzacja procesu programowania
– programowanie operacji 2,5D oraz 3D
– optymalizacja i obróbki wysokowydajne
– wsparcie programowania wieloosiowych obróbek indeksowanych
– płynne zaawansowane obróbki wieloosiowe 
– symulacja i kontrola kolizji

Dariusz Szczotka

Inżynier sprzedaży CAM
mob: 505 844 580
email: dariusz.szczotka@camtechnology.pl

Czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy do kontaktu