hyperMILL ścieżki zgrubne 3D oraz 5X

MAXXimum High-Performance Milling

Pakiet ten oferuje znakomite rozwiązania dla wysokowydajnego skrawania (HPC) z ruchem spiralnym i trochoidalnym narzędzi. Łączy on w sobie wiele zalet, w tym optymalne ścieżki frezowania, maksymalne usuwanie materiału i najkrótszy możliwy czas produkcji.

Moduł zgrubny to potężny pakiet do generowania spiralnych i trochoidalnych ścieżek narzędziowych. Rewelacyjna wydajność usuwania materiału pozwala na wyjątkowo szybką obróbkę. Równocześnie zmniejsza się naprężenie narzędzia i maszyny. Dodatkową zaletą jest maksymalna swoboda programowania dla zadań obróbki 2.5D, 3D lub 5-osiowej. Wszechstronny 5-osiowy pakiet HPC umożliwia mapowanie ścieżek o kształcie spiralnym i trochoidalnym do zakrzywionych powierzchni elementów.

hyperMILL® MAXX Obróbka skrawaniem znacznie skraca czas frezowania w porównaniu do konwencjonalnej obróbki zgrubnej. Inteligentny podział na spiralne i trochoidalne ścieżki narzędzia pozwala na obróbkę dużych ilości materiału.

Obróbka hiperMILL® MAXX zapobiega pełnym cięciom. Zmniejszone zostają naprężenia na narzędziu, co znacznie wydłuża jego żywotność, szczególnie przy obróbce twardszych materiałów.

Specjalne zautomatyzowane funkcje analizują lokalne warunki komponentów – owijanie i praca z prędkością wokół krawędzi – prędkości posuwu wzdłuż ścieżki narzędzia są regulowane automatycznie.

HyperMILL® MAXX Machining pozwala użytkownikowi na określenie minimalnych i maksymalnych posuwów dla różnych sytuacji obróbczych, jak np. podczas podejścia, wgłębienia i dla rzeczywistej obróbki na płaszczyźnie.

hyperMILL® MAXX Machining automatycznie rozpoznaje sytuację obróbki z różnymi płaszczyznami i optymalnie dostosowuje się do niej. Materiał jest usuwany z maksymalną głębokością skokową. Pozostały materiał jest następnie usuwany od dołu do góry w określonych krokach pośrednich.

Cechy charakterystyczne:

  • Spiralne i trochoidalne ścieżki narzędziowe do symultanicznej obróbki 2.5D, 3D i 5-osiowej,
  • Inteligentna regulacja prędkości posuwu,
  • Szybkie pozycjonowanie w trybie szybkim,
  • Zapobiega się pełnym cięciom i nagłym zmianom kierunku.
  • Inteligentny podział cięć podczas obróbki 3D,
  • Duża ilość usuwanego materiału, również w przypadku twardych przedmiotów obrabianych,
  • Pełna kontrola parametrów obróbki,
  • Wykorzystuje sprawdzoną technologię HPC z Celeritive™

“Żywotność narzędzi poprawiła się o 500 procent. Dlatego wierzymy we wszystko, co związane z obróbką hyperMILL® MAXX Machining. Jest to najlepsza droga idąca do przodu!”

Roland Mascke, programista CNC w Werkzeugbau Gebr. Kemmerich GmbH & Co. KG

High-Performance-Cutting (HPC) części demo z hiperMILL® MAXX Strategie obróbki na linii DMG HSC 75.
Wysokowydajna obróbka zgrubna z 5-osiowym wierceniem spiralnym i wysokowydajnym modułem tnącym do obróbki zgrubnej.

Umów się na prezentację online

5X Pierścień turbiny

Z racji ograniczonych możliwości osobistych spotkań, zapraszamy do skorzystania z cyklu indywidualnych prezentacji online. Każda prezentacja może zostać podzielona na etapy, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla osób które jednorazowo nie mogą zagospodarować dużej ilości czasu.
Indywidualnie ustalony zakres prezentacji może obejmować:
– automatyzacja procesu programowania
– programowanie operacji 2,5D oraz 3D
– optymalizacja i obróbki wysokowydajne
– wsparcie programowania wieloosiowych obróbek indeksowanych
– płynne zaawansowane obróbki wieloosiowe 
– symulacja i kontrola kolizji

Dariusz Szczotka

Inżynier sprzedaży CAM
mob: 505 844 580
email: dariusz.szczotka@camtechnology.pl

Czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy do kontaktu