hyperMILL toczenie proces slider

MAXXimum High-Performance Turning

Wydajność, niezawodność procesów i oszczędność czasu to wyraźne zalety tego pakietu. W tym przypadku sprawdzona koncepcja frezowania trochoidalnego została z powodzeniem zastosowana do obróbki zgrubnej wszystkich elementów toczonych.

Dzięki obróbce hyperMILL® MAXX Machining można szybko i łatwo zastosować koncepcję frezowania trochoidalnego na wszystkich toczonych elementach. Ścieżki łączące poszczególne ścieżki narzędzia, jak również ich podchodzenie i ruchy wciągania są perfekcyjnie dopasowane do danego zastosowania obróbczego. Dzięki temu nie tylko znacznie skraca się czas obróbki, ale także znacznie zwiększa się trwałość narzędzia. Jednorodne ruchy maszyny zmniejszają obciążenie poszczególnych osi obrabiarki.

Ścieżki narzędziowe dla trochoidów

Inteligentne algorytmy obliczają ścieżki narzędzia, które odpowiadają kształtowi trochoidalnemu. Poszczególne ścieżki są perfekcyjnie połączone, a ruchy podejścia i cofania są optymalnie zharmonizowane. Zoptymalizowane pasze zapewniają maksymalną prędkość.

 

 

Strategia wejścia

Obróbka odbywa się w jednolitym kierunku lub w układzie zygzakowatym. Wejście odbywa się w ruchu liniowym lub po rampie. W zależności od przypadku obróbki, płytki są zawsze w pełni wykorzystywane.

Cechy charakterystyczne:

  • Zwiększona niezawodność procesu,
  • Zwiększona wydajność,
  • Wysoki stopień usuwania materiału,
  • Proste programowanie,
  • Zmniejszona liczba potrzebnych narzędzi,
  • Obróbka przyjazna dla narzędzi,
  • Wykorzystuje sprawdzoną technologię HPC z Celeritive™

Umów się na prezentację online

5X Pierścień turbiny

Z racji ograniczonych możliwości osobistych spotkań, zapraszamy do skorzystania z cyklu indywidualnych prezentacji online. Każda prezentacja może zostać podzielona na etapy, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla osób które jednorazowo nie mogą zagospodarować dużej ilości czasu.
Indywidualnie ustalony zakres prezentacji może obejmować:
– automatyzacja procesu programowania
– programowanie operacji 2,5D oraz 3D
– optymalizacja i obróbki wysokowydajne
– wsparcie programowania wieloosiowych obróbek indeksowanych
– płynne zaawansowane obróbki wieloosiowe 
– symulacja i kontrola kolizji

Dariusz Szczotka

Inżynier sprzedaży CAM
mob: 505 844 580
email: dariusz.szczotka@camtechnology.pl

Czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy do kontaktu