hyperMILL na komputerze

hyperCAD-S: Oprogramowanie CAD dla technologów CAM

hyperCAD-S to oprogramowanie CAD od specjalisty CAM firmy OPEN MIND. Został on w pełni zaprojektowany tak, aby spełniał wymagania programistów CAM. Jest to idealny program “CAD dla CAM”.

Głównym celem hyperCAD®-S jest znaczne przyspieszenie zadań zorientowanych na CAD dla programistów NC. Punkty, krzywe, powierzchnie, bryły lub wielokąty mogą być łatwo wybierane. Elementy mogą być szybko dodawane, usuwane, modyfikowane, pokazywane lub ukrywane. Wszystkie funkcje są specjalnie dostosowane do zadań programistów NC.

Nowy standard wśród systemów CAD

OPEN MIND postanowił stworzyć od podstaw kod programu dla hyperCAD®-S. Architektura oprogramowania, jądro, grafika, bazy danych, interfejs użytkownika i API są nowoczesne i oparte na technologii 64-bitowej. Rezultat: decydujące zalety sprzętowe i programowe, takie jak wykorzystanie możliwości procesorów 64-bitowych, wielordzeniowych i procesorów graficznych najnowszych kart graficznych.

o hyperCAD-S kask 5x hypermill

Interfejs użytkownika hyperCAD®-S jest nowoczesny, ergonomiczny i nie opiera się na ukrytych funkcjach. Dzięki temu użytkownik CAM może w pełni skoncentrować się na wykonywanym zadaniu.

Oprócz znanych właściwości, takich jak warstwa i kolor, najpopularniejsze właściwości geometryczne i systemowe są dostępne jako filtry zdefiniowane przez użytkownika.

Nawigacja według słów kluczowych: Elementy graficzne można łączyć za pomocą znaczników, podobnych do słów kluczowych. Ułatwia to filtrowanie wszystkich informacji o modelu CAD. Na przykład: „Wszystkie płaszczyzny o promieniu od 2 do 20 mm”.

Ścieżki narzędzi, siatki wielokątów, chmury punktów i prostokąty – włączone do istotnych elementów CAM w jądrze CAD znacznie przyspiesza procesy obliczeniowe.

Zintegrowany system 64-bitowy i interfejs w stylu IDE umożliwia otwieranie dowolnej liczby dokumentów, każdy w osobnej aplikacji. Wiele modeli może być przetwarzanych i obliczanych jednocześnie.

Kompleksowy pakiet interfejsów.

Import

Standardowo: IGES, STEP, STL, DXF / DWG, Parasolid, chmura punktów, hyperCAD®

Bezpośrednio: CATIA V4 i V5, Autodesk® Inventor®, Siemens NX i JT, SOLIDWORKS, PTC Creo Parametric

Eksport:

IGES, STEP, STL, DXF / DWG, chmura punktów

Wyjaśniające ikony i przejrzysty interfejs użytkownika bez żadnych ukrytych funkcji zabezpieczają i przyspieszają procedury operacyjne.

Dostępne we wszystkich wersjach językowych co hyperMILL®.

Umów się na prezentację online

5X Pierścień turbiny

Z racji ograniczonych możliwości osobistych spotkań, zapraszamy do skorzystania z cyklu indywidualnych prezentacji online. Każda prezentacja może zostać podzielona na etapy, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla osób które jednorazowo nie mogą zagospodarować dużej ilości czasu.
Indywidualnie ustalony zakres prezentacji może obejmować:
– automatyzacja procesu programowania
– programowanie operacji 2,5D oraz 3D
– optymalizacja i obróbki wysokowydajne
– wsparcie programowania wieloosiowych obróbek indeksowanych
– płynne zaawansowane obróbki wieloosiowe 
– symulacja i kontrola kolizji

Dariusz Szczotka

Inżynier sprzedaży CAM
mob: 505 844 580
email: dariusz.szczotka@camtechnology.pl

Czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy do kontaktu